رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان منصوب شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۰۹:۳۱ کد : ۱۱۰۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۲۵
طی حکمی از سوی دکتر میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، دکتر عباس قوام به عنوان رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان منصوب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در متن این حک...
رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، دکتر عباس قوام به عنوان رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در متن این حکم آمده است: با توجه به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند منان وظایف برنامه‌ریزی، نظارت بر حسن اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های پارک علم و فناوری بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب وزارت متبوع را به انجام رسانید.
شایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی با جلب همکاری از دانشگاهیان و صاحب‌نظران بخش خصوصی نقش موثری در پیشبرد اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.                                                                                          
گفتنی است دکتر عباس قوام دارای دکترای مطالعات توسعه ای از دانشگاه میسور، هندوستان و در سمت هایی چون مدیر کلی معادن و فلزات استان کرمان، معاونت دانشکده صنعت و معدن زرند، معاونت مالی اداری و معاونت فناوری مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی، ریاست دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و عضویت در شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی شبه قاره هند فعالیت کرده است.

 

( ۲ )