رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان: شرکت های دانش بنیان باید نیاز محور باشند

۱۸ تیر ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۵ کد : ۱۱۰۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۷
جلسه هم اندیشی رئیس پارک عم و فناروی استان هرمزگان با شرکت های زیر مجموعه موسسات این پارک برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان ...
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان: شرکت های دانش بنیان باید نیاز محور باشند
جلسه هم اندیشی رئیس پارک عم و فناروی استان هرمزگان با شرکت های زیر مجموعه موسسات این پارک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان بر همکاری شرکت ها و استفاده از توان یکدیگر تاکید کرد و گفت: حضور مستمر در پارک علم و فناوری توانمندی شرکت ها را افزایش می دهد.
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان با تاکید بر اینکه، شرکت های دانش بنیان باید نیاز محور باشند، افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان نیز وظیفه خود می داند که زمینه دریافت تسهیلات شرکت ها را فراهم کند و این مهم از طریق شورای اشتغال استان پیگیری می شود.
وی در ادامه به برنامه های پارک علم و فناوری استان هرمزگان در راستای حمایت از شرکت های زیر مجموعه پارک علم و فناوری اشاره کرد و افزود: معافیت مالیاتی و بیمه ای از جمله تسهیلاتی است که برای شرکت ها در نظر گرفته شده است.
مهندس فتی همچنین از فراهم کردن زمینه استفاده شرکت ها و واحدهای فناور پارک علم و فناوری از آزمایشگاه های دولتی در استان خبر داد و گفت: در این زمینه رایزنی هایی صورت گرفته و مشکلی وجود ندارد.
وی با بیان اینکه تبلیغات محصول شرکت های دانش بنیان می تواند نقش به سزایی در کمک به این شرکت ها داشته باشد، تصریح کرد: در تلاش هستیم با همکاری شهرداری بندرعباس بیلبورد اختصاصی پارک علم و فناوری را در یکی از نقاط پر تردد شهر بندرعباس در اختیار بگیریم و به معرفی محصولات شرکت ها بپردازیم.
گفتنی است در این جلسه مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه موسسات پارک عم و فناروی هرمزگان به بیان دیدگاه های خود در رابطه با رفع موانع و توسعه شرکت ها پرداختند.