رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان: برگزاری کارگاه های رایگان برای تحول در تاسیس شرکت های دانش بنیان

۲۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۷ کد : ۱۱۰۱۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۵
مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از برگزاری کارگاه آموزشی معرفی و نحوه ایجاد شرکت های دانش بنیان در استان هرمزگان خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس فتی با بیان اینکه این...
مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از برگزاری کارگاه آموزشی معرفی و نحوه ایجاد شرکت های دانش بنیان در استان هرمزگان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس فتی با بیان اینکه این کارگاه آموزشی توسط اساتید مجرب تدریس می شود، گفت: شرکت در این دوره ها رایگان است.
وی افزود: کارگاه آتی نیز ویژه اساتید، اعضای هیئت علمی و واحدهای فناور مراکز رشد پارک علم و فناوری خواهد بود.
مهندس فتی با بیان اینکه برگزاری این کارگاه در راستای تحول استان هرمزگان در حوزه تاسیس شرکت های دانش بنیان صورت می گیرد، گفت: وزارت علوم درسطح ملی و استانداری هرمزگان درسطح استانی نگاه ویژه ای به شرکت های دانش بنیان دارند و برپایی این کلاس ها نیز در راستای همین سیاست هاست.
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان با بیان اینکه امسال کارگاه های متعددی در این راستا از سوی پارک علم و فناوری برگزار شده است، گفت: با توجه به استقبال اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها این دوره با مشارکت دانشگاه هرمزگان با عنوان معرفی و نحوه ایجاد شرکت های دانش بنیان درتاریخ سوم دی ماه سال جاری در دانشگاه هرمزگان برگزارمی شود.
وی درادامه افزود: شرکت در این کارگاه منوط به نام نویسی است و متقاضیان می بایست حداکثر تا تاریخ اول دی ماه سال جاری نسبت به ثبت نام درسایت پارک علم و فناوری به آدرس hmstp.ir  اقدام کنند.
مهندس فتی درپایان گفت: با برپایی این کارگاه ها بتوان گامی در راستای نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در استان هرمزگان برداشت.