رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان: آشنایی واحدهای فناورپارک هرمزگان با قوانین مالی ضروری است

۲۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۲ کد : ۱۱۰۰۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۹
مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان، آشنایی واحدهای فناور مستقر درمراکز رشد با قوانین مالی را ضروری دانست. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس فتی گفت: آشنایی واحدهای فناور با روند تج...
مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان، آشنایی واحدهای فناور مستقر درمراکز رشد با قوانین مالی را ضروری دانست.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس فتی گفت: آشنایی واحدهای فناور با روند تجاری سازی و ساز و کارهای مالی پیش روی آنها یکی ازدغدغه های اصلی پارک علم و فناوری است که با تدابیراندیشیده شده تلاش می شود تا در روند تجاری سازی محصولات زیانی متوجه واحدها نشود.
وی آموزش های لازم درقالب کارگاه های آموزشی برای واحدهای فناور را یکی از راه های آشنایی با روند تجاری سازی و قوانین مالی دانست و افزود: با برنامه ریزی های انجام شده این مهم در دستور کار پارک علم و فناوری هرمزگان قرارگرفته و شرکت ها و واحدهای فناور مستقر دراین پارک به صورت رایگان از کارگاه های تدارک دیده شده بهره می برند.
مدیرموسسات پارک علم و فناوری استان هرمزگان نیز درهمین زمینه با اشاره به کارگاه های برگزارشده درپارک علم و فناوری اشاره کرد و گفت: واحد موسسات پارک علم و فناوری برای امسال کارگاه های آموزشی متعددی را درتقویم آموزشی خود گنجانده است که از ابتدای سال 94 تاکنون واحدهای فناور در3 کارگاه ثبت اختراع، حقوق مالکیت فکری، تدوین طرح کسب و کار و آشنایی با قوانین و اسناد مالی شرکت و آموزش های لازم را فرا گرفتند.
وی همچنین ازبرگزاری بیش از10 کارگاه دیگر تا پایان سال 94 خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده طی روزهای آینده کارگاه آموزشی حسابداری مالیاتی برگزارخواهد شد.