رئیس اداره فعالیت‌های اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منصوب شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۴ کد : ۱۰۹۸۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۹۸
طی حکمی از سوی دکتر حسین میرزایی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر مهدی حسین زاده به عنوان رئیس اداره فعالیت‌های اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منصوب شد. به گزارش روابط عمومی وز...
رئیس اداره فعالیت‌های اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر حسین میرزایی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر مهدی حسین زاده به عنوان رئیس اداره فعالیت‌های اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ در بخشی از این حکم آمده است: امید است در پرتو عنایات حق تعالی و استفاده از همکاری و همفکری کارشناسان اداره کل در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله موفق باشید.
دکتر مهدی حسین زاده دارای مدرک دکترای جامعه شناسی از دانشگاه تربیت مدرس، پژوهشگر مسائل اجتماعی و از اعضای هیئت علمی دانشگاه است.
گفتنی است از مهم ترین فعالیت های اداره اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم می توان به : رصد و کاهش آسیب های اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان، افزایش روحیه نشاط و پویایی، اهتمام بیشتر به مهارت های زندگی و برنامه ریزی جمعی و گروهی دانشجویان، حمایت بیشتر از گروه های اجتماعی و فراهم کردن زمینه های رشد و بالندگی فعالین اجتماعی در میان دانشجویان، توجه بیشتر به فعالیت های فرهنگی و دانشجویی در محیط های خوابگاهی و فراهم کردن استفاده بهینه از اوقات فراغت اشاره کرد.