رئیس صندوق رفاه دانشجویان از معاون دانشجویی دانشگاه تبریز تجلیل کرد

۲۵ مهر ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۷ کد : ۱۰۹۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۴
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال لوح تقدیری از دکتر حسین امامعلی پور، معاون دانشجویی دانشگاه تبریز  و دبیر منطقه دو دانشگاه های کشور به خاطر عملکرد موثر و پرتحرک در...
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال لوح تقدیری از دکتر حسین امامعلی پور، معاون دانشجویی دانشگاه تبریز  و دبیر منطقه دو دانشگاه های کشور به خاطر عملکرد موثر و پرتحرک در حوزه رفاه دانشجویی و هماهنگی مناسب دانشگاه های منطقه با سیاست های مرکز قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در قسمتی از این لوح تقدیر آمده است: بطور یقین بزرگترین پاداش های مادی و معنوی زندگی متعلق به کسانی است که برای رسیدن به خواسته های الهی شان هرگز از تلاش باز نمی ایستند. انسان های کوشایی که به مدد الهی و با سینه ای ستبر و اراده ای پولادین قدم در جاده سنگلاخ امور سخت و غیر ممکن می نهند و مسیر روشن و هموار فردا را به دیگران هدیه می دهند. 
همین گزارش حاکیست؛  معاونت دانشجویی دانشگاهها با هماهنگی صندوق رفاه، تسهیلات متنوعی به دانشجویان ارائه می کند که بر همین اساس، در طول سال تحصیلی گذشته ،در قالب 12 فقره انواع وام، از جمله ؛ وام تحصیلی به تعداد 5160، وام ضروری به تعداد 605، وام ودیعه مسکن به تعداد 141، وام ازدواج به تعداد195 و بیمه حوادث دانشجویی به تعداد 14714، مبلغی بالغ بر 514 میلیارد ریال به دانشجویان دانشگاه تبریز اعطاء شده است. 
گفتنی است: دانشگاه تبریز به عنوان دبیرخانه دانشگاه های منطقه دو کشور شامل دانشگاه های تبریز، شهید مدنی آذربایجان، صنعتی سهند، هنر اسلامی تبریز، ارومیه، اردبیل، زنجان، بناب و مراغه بوده و دبیری آن بر عهده دکتر حسین امامعلی پور، معاون دانشجویی دانشگاه تبریز است