رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم :رفع معضلات حوزه دانشجویی از مهم‌ترین دغدغه‌های صندوق رفاه دانشجویی است

۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۴ کد : ۱۰۹۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۰
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در چهارمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور، رفع معضلات حوزه دانشجویی را یکی از مهم‌ترین دغدغه...
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم :رفع معضلات حوزه دانشجویی از مهم‌ترین دغدغه‌های صندوق رفاه دانشجویی است
          رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در چهارمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور، رفع معضلات حوزه دانشجویی را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صندوق رفاه دانشجویان عنوان کرد.
           به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور که به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار شد، مهندس یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان کشور رفع معضلات حوزه دانشجویی را از مهم‌ترین دغدغه‌های صندوق رفاه دانشجویان عنوان کرد و افزود: صندوق رفاه دانشجویان در راستای ارائه‌ خدمات هرچه بیشتر، شورای راهبردی تشکیل داده است تا با بهره‌گیری از نظر مشاوران خبره، بهترین خدمات را به دانشجویان ارائه دهد.
مهندس یزدان‌مهر نداشتن نگاه حاکمانه در حوزه دانشجویی را از مهم‌ترین وظایف صندوق رفاه عنوان کرد و گفت: برای حفظ کرامت دانشجویان بهره‌گیری از نظرات کارشناسی معاونین دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور ضروری است.
 رئیس صندوق رفاه دانشجویان کشور گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های آموزش عالی کشور پیشرفت کیفی دانشگاه‌ها است و این موضوع به ویژه در زمینه‌ امکانات خوابگاهی و تغذیه‌ای در میان دانشگاه‌های کشور بسیار ملموس است.
مهندس یزدان‌مهر ارتقای سیستم IT صندوق رفاه دانشجویان کشور و تلاش جهت افزایش اعتبارات صندوق رفاه دانشجویی را از مهم ترین برنامه‌های پیش روی این صندوق نام برد و افزود: در این راستا می‌بایست با تعامل موثر با مجلس شورای اسلامی، بهره‌گیری از توان و ظرفیت خیرین آموزش عالی، سرمایه‌گذاری‌های زودبازده و تأسیس شرکت‌های دانش‌بنیان، ارائه‌ تسهیلات ارزان قیمت به بخش خصوصی و بهره‌گیری از پتانسیل آنها در ارتقای امکانات رفاهی دانشگاه‌ها، علی‌رقم کمبودهای موجود در ارائه‌ خدمات به دانشجویان کوشا باشیم.