رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران با نماینده ولی فقیه در خوزستان دیدار کرد

۲۴ دی ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۳ کد : ۱۰۹۶۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۱۰
دکتر نصرت الله ضرغام رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و دکتر رعایایی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار و گفت و گو کردند. به گزار...
رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران با نماینده ولی فقیه در خوزستان دیدار کرد
دکتر نصرت الله ضرغام رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و دکتر رعایایی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین دیدار  که مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز نیزحضور داشتند، رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور گزارشی از فعالیت صندوق ارائه داد و در خصوص تلاش این صندوق در حمایت از فعالیت های پژوهشی در سراسر کشور توضیحاتی ارائه کرد.

امام جمعه اهواز نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، برجایگاه علمی، شخصیتی و مدیریتی دکتر ضرغام به ویژه در سال های 72 تا 74 در دانشگاه اهواز، تاکید کرد و  وی را فردی مومن، معتقد به اسلام و نظام و مدیری لایق دانست.

آیت الله موسوی جزایری همچنین از دکتر ضرغام خواست تا در گسترش حوزه پژوهش های کاربردی و همچنین حل مسائل بنیادی جوانان تلاش بیشتری کند.​