رئیس سازمان امور دانشجویان بر گسترش و تنوع خدمات دانشجویی تاکید کرد

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۶ کد : ۱۰۹۵۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۰۴
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و همچنین مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، ضمن دیدار و گفتگو با رئیس دانشگاه  قم از طرح های عمرانی این دانشگاه بویژه حوزه معاونت دانشجویی بازدید کردند.به ...
رئیس سازمان امور دانشجویان بر گسترش و تنوع خدمات دانشجویی تاکید کرد
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و همچنین مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، ضمن دیدار و گفتگو با رئیس دانشگاه  قم از طرح های عمرانی این دانشگاه بویژه حوزه معاونت دانشجویی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان اموردانشجویان کشوردر این بازدید دانشگاه قم را باقیات و صالحات مرحوم آیت الله قاضی و آبروی استان دانسته و توسعه این دانشگاه را با نگاه به آینده و رسالت استانی ضروری دانست .
معاون وزیر علوم در ادامه تنوع خدمات دانشجویی در زمینه تغذیه و نظارت بر خوابگاه های خودگردان و توسعه خوابگاه های متاهلی را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه توسعه خوابگاه های متاهلی زمینه تسهیل فرهنگ ازدواج است ، بر توجه ویژه خیرین دانشگاه ساز بر توسعه خوابگاه های متاهلی و سایر بناهای عمرانی دانشگاه از جمله استخر تاکید کرد.
همچنین  دکتر پور کیانی مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه، بر عزم جدی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم بر حمایت از طرح های ورزشی دانشگاه تاکید کرد.
در این دیدار حجت الاسلام دکتر دیرباز ضمن خیر مقدم به دکتر صدیقی و دکتر پورکیانی، گفت: هدف ما استفاده از ظرفیت ها وتوانمندی های دانشگاه در جهت بهبود وضعیت دانشگاه و فراهم کردن زمینه مناسب برای نسل های آینده و بهره برداری مناسب از امکانات است.
دکتر دیرباز با تشکر از پیگیری های مناسب دکتر پورکیانی جهت ساخت بناهای ورزشی این دانشگاه، خواستار اهتمام ویژه وزارت در تکمیل بناهای نیمه تمام من جمله خانه فرهنگ، استخر سرپوشیده، سالن ورزشی پردیس دختران و دانشکده فنی و مهندسی شد.