رئیس دانشگاه مازندران: قصد ما این است که دانشگاه مازندران حلال مسائل و مشکلات جامعه باشد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۵ کد : ۱۰۹۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۶
دکترسیدخلاق میرنیا رئیس دانشگاه مازندران درمراسم بازگشایی تحصیلی، ضمن خیرمقدم به دانشجویان و استادان حاضر درمراسم گفت: بنده به اتفاق 14700 دانشجو، 357 عضو هیئت علمی و 520 کارمند شاغل در دانشگاه مازندر...
دکترسیدخلاق میرنیا رئیس دانشگاه مازندران درمراسم بازگشایی تحصیلی، ضمن خیرمقدم به دانشجویان و استادان حاضر درمراسم گفت: بنده به اتفاق 14700 دانشجو، 357 عضو هیئت علمی و 520 کارمند شاغل در دانشگاه مازندران، امیدواریم بتوانیم با کمک همدیگر، دست در دست هم و با یاری اعضای هیئت امنا، دانشگاه خوب و قابل قبولی را تحویل جامعه با فرهنگ استان مازندران و کشور عزیزمان ایران کنیم.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمیرنیا دراین مراسم گفت: قصد ما این است که با برطرف کردن عیب ها و ضعف های موجود در آموزش و پژوهش دانشگاه، دانشگاه مازندران بر طبق فرمایش مقام معظم رهبری و ریاست جمهور، حلال مسائل و مشکلات جامعه باشد و فارغ التحصیلانش بتوانند توانایی های قابل قبولی از خود بروز دهند که البته همت والا و زحمات زیادی را می طلبد که این مهم توسط همکاران پرتلاش دانشگاهی درحال انجام است.
وی خطاب به دکتر ایوبی رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: انتظار داریم جنابعالی که اعتبار علمی و اجرایی خود را به عنوان عضو هیئت امنای دانشگاه مازندران در اختیار دانشگاه قرار دادید، همواره کمک حال و سئوال کننده ما باشید که ما در کجای کار قرار داریم و ما نیز همواره پاسخگوی سئوالات شما باشیم.
 رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران در پایان سخنانش به ابلاغیه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران اشاره و تاکید کرد: در راستای فرهنگ سازی، ابلاغ کردیم که تمام جلسات دانشگاه می بایست 10 دقیقه قبل از اذان به پایان برسد.
گفتنی است مراسم رسمی آغازسال تحصیلی جدید با حضور دکترحجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو هیئت امنای دانشگاه مازندران و جمع کثیری از دانشجویان، کارمندان، اعضای هیئت علمی و مسئولان دانشگاهی دراین دانشگاه برگزارشد.