رئیس دانشگاه گلستان: پیروزی تیم مذاکره کننده هسته ای متعلق به مردم و نظام است

۱۶ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۷ کد : ۱۰۹۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۷
اولین نشست همدلی و هم زبانی به جهت ترویج و اشاعه شعار سال جدید و دید و بازدید نوروزی اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه گلستان با رئیس دانشگاه و اعضای هیئت رئیسه، در تالار شهید مطهری دانشگاه گلستان برگ...
اولین نشست همدلی و هم زبانی به جهت ترویج و اشاعه شعار سال جدید و دید و بازدید نوروزی اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه گلستان با رئیس دانشگاه و اعضای هیئت رئیسه، در تالار شهید مطهری دانشگاه گلستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دراین مراسم دکتر فرهاد یغمائی ضمن تبریک سال نو به همکاران، با تأکید به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: با عنایت به نامگذاری سال جاری از سوی ایشان، اگر همدلی بین مان باشد قطعاً به موفقیت خواهیم رسید و امیدوارم که با افزایش تلاشها در این سال به نتایج بهتری دست یابیم.
رئیس دانشگاه گلستان خاطر نشان کرد: یکی از مهم ترین دستاوردهای این دوره ایجاد ارتباط مناسب کلیه سطوح مدیریتی با بدنه دانشگاه بود که این مهم با برگزاری چندین جلسه پرسش و پاسخ در سطوح هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان میسرشده که این نشان از روحیه پاسخگویی در مدیریت دانشگاه است و سبب نزدیک شدن دل ها به هم می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به موفقیت  اخیر تیم هسته ای کشورمان اشاره و تأکید کرد: این پیروزی متعلق به مردم و نظام است و متعلق به دسته و گروه خاصی نیست و از همین جا از جناب آقای دکتر روحانی و دولت تدبیر و امید که فرد و تیم لایقی را برای این مسئولیت گمارده اند صمیمانه سپاسگزارم.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جلال مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک سال نو آرزوی توفیق خدمت بیشتر برای همکاران دانشگاهی را خواستار شد.
گفتنی است در پایان مراسم حاضران با حضور بر مزار شهید گمنام و قرائت فاتحه،با آرمان های شهدای گرانقدر، امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.