رئیس دانشگاه قم: ایجاد زمینه های آرامش و آسایش دانشجویان در دانشگاه ها یک ضرورت است

۲۹ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۴ کد : ۱۰۹۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۷
حجت الاسلام والمسلمین دکتردیرباز رئیس دانشگاه قم گفت: اگر بتوانیم دردانشگاه ها زمینه آرامش و آسایش دانشجویان را فراهم کنیم، دانشجو با احساس مطلوب تری درکلاس درس حضور پیدا می کند و نسبت به حضور خود درد...
حجت الاسلام والمسلمین دکتردیرباز رئیس دانشگاه قم گفت: اگر بتوانیم دردانشگاه ها زمینه آرامش و آسایش دانشجویان را فراهم کنیم، دانشجو با احساس مطلوب تری درکلاس درس حضور پیدا می کند و نسبت به حضور خود دردانشگاه ها احساس مسئولیت می کند و در نتیجه می تواند در کشور یک فرد موثری باشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر دیرباز درپنجمین نشست شورای معاونان و مدیران دانشجویی منطقه 7 که دردانشگاه قم برگزارشد، به رسالت خطیر معاونان و مدیران دانشجویی دردانشگاه ها اشاره وعنوان کرد: معاونان و مدیران دانشجویی به خاطر این که ارتباط به مراتب مستقیم و بیشتری با دانشجویان دردانشگاه ها دارند، لذا مسئولیتشان نیز خطیر است.
وی با بیان اینکه خدمت درمسیر رشد و توسعه علمی و برای قشر دانشجو یک افتخار است، افزود: اگر نگاه ما درتمام امور و کارها برای رضای خداوند باشد اثر و فرایند بهتری را شاهد خواهیم بود.
دکتر دیرباز گفت: اگر دانشگاه و دانشجو را فارغ از مسئولیتی که داریم متعلق به خودمان بدانیم و بدون هیچ چشم داشتی امور محوله را انجام دهیم بعد از اتمام مسئولیت، قطعا رضایت مطلوب را خواهیم داشت.
رئیس دانشگاه قم گفت: در دانشگاه ها خدمات مختلف دانشجویی از قبیل خدمات رفاهی، تغذیه ای ارائه می شود که نیاز است این خدمات با یک همت و تلاش و وضعیت مطلوب تری صورت بگیرد.