رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه ازنگاه ویژه مدیریت استان به این دانشگاه خبرداد

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۰ کد : ۱۰۹۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۱
رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه (س) در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، گفت : وجود حضرت فاطمه(س) برای تمام بشریت ارزشمند است.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی‌اک...
رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه (س) در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، گفت : وجود حضرت فاطمه(س) برای تمام بشریت ارزشمند است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی‌اکبر اختری در این مراسم تصریح کرد: وجود نازنین حضرت فاطمه(س) نه تنها از آن جهت که مادری مهربان برای امامان معصوم و همسری فداکار برای امام علی(ع) بود، گرانقدر است بلکه بدلیل اینکه یک "اسوه"، برای هر زنی که می‌خواهد "شدن خویش" را خود انتخاب کند، ارزشمند است و سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) نمونه الگویی برای قرار گرفتن در مسیر سعادت است.
به گفته دکتر اختری، سال گذشته به دانشگاه صنعتی کرمانشاه نگاه ویژه ای شد و اعتبارات مناسبی از سوی مدیریت استان اختصاص گرفت که نسبت به اعتبارات سال‌های اخیر بالاتر بود.
رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه در خاتمه با اشاره به میانگین پایین استان در جذب دانشجو ، با بیان اینکه این دانشگاه از پتانسیل مناسبی برخوردار است، گفت: انتظار داریم نگاه ویژه به این دانشگاه در سال‌جاری نیز ادامه یابد و این دانشگاه بتواند منشأ خدمات سودمندی در سال مزین به نام دولت و ملت باشد.