رئیس دانشگاه شهیدباهنر: انجمن دانش آموختگان زیرمجموعه ای از واحد ریاست دانشگاه است

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۳ کد : ۱۰۹۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۰
جلسه انجمن دانش آموختگان دانشگاه شهیدباهنرکرمان با حضور، دکترطاهر رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترطاهر درخصوص استفاده دانش آموختگان از امکانات دانشگاه گفت: ...
جلسه انجمن دانش آموختگان دانشگاه شهیدباهنرکرمان با حضور، دکترطاهر رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترطاهر درخصوص استفاده دانش آموختگان از امکانات دانشگاه گفت: افراد فعال می توانند ازهمه امکانات دانشگاه استفاده کنند و تأکید کرد انجمن دانش آموختگان دانشگاه، یکی از واحد های دانشگاه است و زیرمجموعه ای از واحد ریاست دانشگاه محسوب می شود.
وی افزود: باید کارگروهی انتخاب شوند که اساسنامه انجمن دانش آموختگان را به صورت کارشناسی شده بنویسند.
همچنین مقررشد دراین جلسه اعضای کارگروه، اساسنامه انجمن دانش آموختگان را بررسی و اساسنامه جدید را به دفتر حقوقی و حوزه ریاست ارائه کنند واین اساسنامه به صورت هیئت امنایی زیر نظرحوزه ریاست تجدید نظر شود همچنین تصمیم گرفته شد تا یک خط تلفن مستقیم در اختیاردفتر انجمن قرارگیرد.
همچنین انجمن دانش آموختگان (فارغ التحصیلان) دانشگاه شهیدباهنر، به همت مسئولان وقت دانشگاه و باهمراهی عده ای ازفارغ التحصیلان به منظور برقراری و تقویت پیوند میان فارغ التحصیلان با یکدیگر و دانشگاه پایه گذاری شد.
پس از تعیین گروهی جهت تهیه اساسنامه، اساسنامه انجمن به تصویب اعضای هیئت مؤسس رسید و طبق مفاد آن هیئت امنا و متعاقباً هیئت اجرایی انجمن انتخاب شد.
گفتنی است از اهداف انجمن تقویت شبکه ارتباطی میان هزاران فارغ التحصیل که در مناطق مختلف جغرافیایی پراکنده شده اند، است که در نتیجه آن زمینه مناسبی برای تبادل اطلاعات، تجربیات و همکاری های مشترک بین آنها فراهم می شود.