رئیس دانشگاه ارومیه :جمهوری اسلامی ایران تنها نظامی است که بر پایه ارزش های دینی پایه گذاری شده است

۰۳ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۳ کد : ۱۰۸۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۸
دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه در نشستی که با فرمانده و اعضای بسیج ادارات استان آذربایجان غربی در محل این دانشگاه برگزار شد ، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گ...
دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه در نشستی که با فرمانده و اعضای بسیج ادارات استان آذربایجان غربی در محل این دانشگاه برگزار شد ، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها نظامی است که بر پایه ارزش های دینی پایه گذاری شده و برای کمال انسان، برنامه ریزی داشته و نقشه راه تعیین کرده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر حب نقی در ادامه افزود: بسیج یک ایده الهی است و به تعبیر امام خمینی (ره) شجره طیبه است که امام راحل آن را بنا نهادند و اگر این درخت هنوز هم پابرجاست به دلیل پایه گذاری آن بر ارزش های معنوی است.
دکتر حب نقی در ادامه تصریح کرد: حیات و قوام یک نظام وابسته به ایدئولوژی آن است و انقلاب اسلامی ایران بر پایه انگیزه ها و ارزش های متعالی و دینی بنا نهاده شده است و همین امر سبب ماندگاری آن شده و خواهد بود.
رییس دانشگاه ارومیه ادامه داد: همه افراد جامعه دانشگاهی، اعم از اساتید،  دانشجویان و کارکنان و همه اقشارمردم باید به سهم خود از ارزش های الهی محافظت و حراست کنند و بسیج در این خصوص تحت عنوان یک تشکل، به مثابه بازو و مشاور کشور و نظام عمل می کند.
دکتر حب نقی در پایان سخنان خود از همکاری و همراهی با برنامه های بسیج استقبال کرد و گفت: دانشگاه ارومیه آماده هر گونه همکاری برای تقویت هر چه بیشتر بسیج کارکنان می باشد.