امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۴ کد : ۱۰۸۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۱۲
دفترمرکزی ارتباط با دانشگاه و صنعت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تفاهم‌نامه همکاری مشترک با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را به امضا رساند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سعید ...
دفترمرکزی ارتباط با دانشگاه و صنعت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تفاهم‌نامه همکاری مشترک با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را به امضا رساند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سعید میردامادی ، مدیر دفتر مرکزی ارتباط دانشگاه با صنعت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران  در این رابطه بیان داشت: پیرو تفاهم نامه منعقد شده میان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و  سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در جهت اجرایی شدن بندهای تفاهم‌نامه، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران هزینه‌های ثبت‌نام  واحدهای صنعتی و خوشه‌های فناور مستقر در شهرک‌های صنعتی و فناوری سراسر کشور را پرداخت می‌کند.
وی افزود: این شرکت‌ها با ثبت‌نام در سامانه fanavari.irost.org  توانمندی‌های خود را اظهار کرده و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
دکتر میردامادی گفت: واحدهای صنعتی عضو  خوشه‌های کسب و کار برای تشویق در استفاده از فناوری‌های نو، از حمایت کامل  سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بهرمند خواهند شد