دیدار هیئت‌رئیسه دانشگاه تفرش با امام‌جمعه شهرستان

۱۷ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۶ کد : ۱۰۸۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۵۴
در آستانه سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، دکتر محمدقاسم سحاب رئیس دانشگاه تفرش با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از معاونان و مسئولان، با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمد مؤ...
دیدار هیئت‌رئیسه دانشگاه تفرش با امام‌جمعه شهرستان
در آستانه سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، دکتر محمدقاسم سحاب رئیس دانشگاه تفرش با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از معاونان و مسئولان، با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمد مؤمنی امام‌جمعه تفرش دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مؤمنی با اشاره به نام‌گذاری سال 1395 ازسوی رهبرمعظم انقلاب بانام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: مقاومت و اتحاد در سالی که سال اقتصاد مقاومتی و سال حضرت زهرا (س) رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران است.
وی افزود: حفظ اتحاد با توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری رمز موفقیت ملت ایران است که با حفظ آن، قدرت و اقتدار نظام دشمنان را به‌ پای میز مذاکره می‌آورد.
دکترسحاب دراین دیدار ضمن تبریک سال نو میلاد حضرت زهرا (س) گفت: مقارن شدن سال نو با میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) اتفاق مبارکی است که نویدگر سالی پربرکت در سایه الطاف حضرت زهرا (س) است.
رئیس دانشگاه تفرش در ادامه به ارائه گزارش مختصر از وضعیت موجود دانشگاه پرداخت.