دیدار هیئت رئیسه دانشگاه دامغان با مدرسان حوزه های علمیه دامغان به مناسبت گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه

۳۰ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۰ کد : ۱۰۸۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۹۰
به مناسبت ۲۷ آذرماه روز وحدت حوزه و دانشگاه و به منظور گرامیداشت یاد متفکر شهید، استاد دکتر محمد مفتح جلسه ای با حضور مدرسان حوزه های علمیه برادران و خواهران شهرستان دامغان و اعضا ی هیئت رئیسه دانشگاه...
به مناسبت ۲۷ آذرماه روز وحدت حوزه و دانشگاه و به منظور گرامیداشت یاد متفکر شهید، استاد دکتر محمد مفتح جلسه ای با حضور مدرسان حوزه های علمیه برادران و خواهران شهرستان دامغان و اعضا ی هیئت رئیسه دانشگاه دامغان در محل حوزه علمیه مطلب خان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حجت الاسلام محمدحسن رستمیان، امام جمعه موقت دامغان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله محمد مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار داشت: حوزه و دانشگاه دو نهاد علمی و تاثیر گذار جامعه هستند و باید بکوشند دشمنان به این دو نهاد آسیب وارد نکنند.
وی ادامه داد: بعد از انقلاب اسلامی ارتباط عمیقی بین حوزه و دانشگاه برقرار شده و ضروری است که پیوند این دو نهاد علمی بیش از گذشته در جامعه تقویت شود.
در این نشست حجت الاسلام محمد فدایی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه دامغان ضمن بیان ناگسستنی بودن پیوند حوزه و دانشگاه، آن را همچون دو ریل موازی عنوان کرد که قطار پیشرفت جامعه را به پیش میراند.
در ادامه حاضرین این نشست به بیان ضرورت ارتباط هر چه بیشتر حوزه و دانشگاه جهت استفاده از همه فرصت ها و زمینه ها برای تربیت نسلی متفکر و با اخلاق پرداختند..