دیدار نوروزی هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۵ کد : ۱۰۸۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۶
اعضای هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد در آغازین روزهای سال 94 با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه‌ شهرکرد با وی دیدارو گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، اعضای...
دیدار نوروزی هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری
اعضای هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد در آغازین روزهای سال 94 با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه‌ شهرکرد با وی دیدارو گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، اعضای هیئت رئیسه‌ دانشگاه شهرکرد با حجت‌الاسلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام و المسلمین نکونام در این دیدار ضمن تبریک سال نو و ابراز خرسندی از دیدار با دانشگاهیان، نکته برجسته نوروز امسال را حفظ حرمت ایام فاطمیه و عرض ارادت مردم نسبت به بی‌بی دو عالم عنوان کرد و افزود: این رعایت مردم را مشمول رحمت و برکات الهی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به پیام نوروزی و سخنرانی مقام معظم رهبری در آستان قدس رضوی افزود: با توجه به انتخاب نام همدلی و همزبانی، دولت و ملت برای این سال،‌ هریک از ما در این مورد وظیفه‌ای داریم و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مردم کارفرمایان دولت و دولت کارگزار مردم است و لازم است هر دو درک متقابل از هم داشته باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام روحیه خیرخواهی را عامل تحقق همدلی و هم زبانی دانست و خواستار توجه ویژه مردم و مسئولان به این مهم شد.
در ادامه دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد ضمن تبریک سال نو گفت: امیدواریم امسال که با انوار فاطمی آغاز شده و پایانش نیز با همین انوار خواهد بود، سالی پر خیر و برکت برای کشورمان باشد.
سرپرست دانشگاه شهرکرد موفقیت کشور در مذاکرات هسته‌ای را حاصل مقاومت بی‌نظیر ملت دانست و با اشاره به شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت، گفت: تحقق آن موجب پیشرفت و ترقی بیش از پیش کشور خواهد شد.
سپس حجت‌الاسلام دکتر جعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد نیز در این دیدار، به کارهای گسترده و موفقیت‌های دانشگاه شهرکرد در سال 93 از جمله به بهره‌برداری رسیدن 3 پروژه بزرگ کتابخانه مرکزی، استخر و دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: سال 94 با توجه به در پیش بودن دو انتخابات بزرگ، سالی مهم است و ان شا الله امسال هم سالی پر از موفقیت و پیروزی برای کشورمان باشد.