دیدار نوروزی رئیس و مسئولان دانشگاه حکیم سبزواری با امام جمعه سبزوار

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۳ کد : ۱۰۷۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۷
همزمان با آغاز سال نو ، رئیس و جمعی ازمسئولان دانشگاه حکیم سبزواری با امام جمعه شهرستان سبزوار دیدار کردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،امام جمعه شهرستان سبزوار در این دیدار ضمن تبریک سال نو و آرز...
دیدار نوروزی رئیس و مسئولان دانشگاه حکیم سبزواری با امام جمعه سبزوار
همزمان با آغاز سال نو ، رئیس و جمعی ازمسئولان دانشگاه حکیم سبزواری با امام جمعه شهرستان سبزوار دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،امام جمعه شهرستان سبزوار در این دیدار ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر برکت گفت: بدون تردید شغل شما دانشگاهیان عبادت است زیرا شما با بالابردن علم و شناخت در جامعه زمینه رشد و اعتلای کشور را هموار می کنید.
حجت الاسلام ابراهیمی با تبیین جایگاه والای دانشگاه ها در پرورش نسل جوان، تصریح کرد: من از شما عزیزان می خواهم که با درک  جایگاه خود  با  بینش، برنامه و شناخت کافی و صحیح از شرایط کشور در جهت تربیت و پرورش جوانان گام بردارید.
امام جمعه شهرستان سبزوار در ادامه و با اشاره به جدایی حوزه و دانشگاه در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با یاری خداوند و به برکت برپایی نظام اسلامی در کشور این موانع پس از پیروزی انقلاب اسلامی برداشته شد و هم اکنون شاهد وحدت این دو حوزه هستیم که این خود اثرات خوبی را برای کشور به همراه داشته است.
در ابتدای این مراسم مسئول نمایندگی دفتر مقام معظم رهبری دانشگاه حکیم سبزواری بهره‌گیری از رهنمودهای حجت‌الاسلام ابراهیمی در سال گذشته را، روشنگر مسیر حرکت دانشگاهیان عنوان کرد و گفت: در سال جدید نیز راهنمایی‌های ایشان در مسائل فرهنگی، اجتماعی و علمی به کار گرفته می‌شود و بدون شک افق‌های جدیدی از پیشرفت و توسعه به روی دانشگاه حکیم سبزواری  گشوده خواهد شد.
حجت الاسلام سید جواد خاتمی ضمن اشاره به برخی دستاوردها و موفقیت‌های دانشگاه حکیم سبزواری  در سال ۹۴، ابراز امیدواری کرد که تلاش‌های مجموعه دانشگاه برای سازندگی و بهروزی با همت و تلاش بیشتری در سال جدید ادامه یابد.