دیدار نوروزی دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی برگزارشد

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۵ کد : ۱۰۷۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۳
دیدار نوروزی دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی با حضور رئیس، معاونان، اعضای هیئت علمی و کارمندان در این دانشگاه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بی...
دیدار نوروزی دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی با حضور رئیس، معاونان، اعضای هیئت علمی و کارمندان در این دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه سال 95 سال برخورداری از نعمات الهی برای توسعه استان و کشور باشد، گفت: درسال جدید باید با ادای احترام به رهبر کبیر انقلاب و آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب موفقیت دولت و ملت را شعار خود قرار داده و در این مسیر حرکت کنیم.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه محقق اردبیلی از نظر نیروهای متخصص و دانشجویان رشته های مختلف کمبودی ندارد، افزود: این دانشگاه به پیشنهادات علمی و پژوهشی هیچ دستگاه دولتی جواب رد نداده و از آمادگی کامل برای همکاری با ادارات برخوردار است.
دکترصادقی با بیان اینکه توسعه استان و کشور باید متوازن باشد، گفت: دانشگاهیان دانشگاه محقق باید کاری کنند که در تاریخ استان اردبیل به یادگار مانده و ثابت کنند دانشگاهیان این دانشگاه مثل سرباز فداکار برای توسعه استان و کشور کوشیدند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: پیشنهاد می کنم معاونت پژوهشی برای جمع آوری پیشنهادات پژوهشی اعضای هیئت علمی برای رفع مشکلات استان در حوزه های تخصصی خودشان برنامه ای را طرح ریزی بکند.
دکترصادقی درادامه گفت: هر یک از اعضای هیئت علمی می توانند برای ارائه این پیشنهاد پژوهشی هسته ای با محوریت خود تشکیل داده و با بهره گیری از دیگر استادان و دانشجویان در مورد مسائل و مشکلات استان و ارائه راهکارهای علمی برای رفع آن بپردازند.
وی با بیان اینکه باید در ارتباط با اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل حرکت ماندگاری انجام شود، افزود: با این کار می توان 320 پیشنهاد پژوهشی در مورد اقتصاد مقاومتی مطرح کرده که حرکتی در مسیر منویات و دغدغه های مقام معظم رهبری در این مورد باشد.
همچنین دراین مراسم، معاونان، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و تنی چند از پرسنل دانشگاه با تبریک سال جدید، برای دانشگاهیان آرزوی توفیق در سال 95 کردند.
گفتنی است در پایان از دو نفر برگزیده مسابقه تزیین سفره هفت سین  تجلیل شد.