دیدار معاون و مدیران حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران

۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۸ کد : ۱۰۷۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۲
دیدار دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و مدیران این حوزه  با احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به منظور بهره گیری از توان و ظرفیت های طرفین و مشارکت ...
دیدار معاون و مدیران حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران
دیدار دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و مدیران این حوزه  با احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به منظور بهره گیری از توان و ظرفیت های طرفین و مشارکت در برگزاری موفق جشنواره نگاه نو در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد..
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر دیانی با اشاره به این که بخش های مختلف جشنواره نگاه نو شامل  همایش علمی با محوریت سبک زندگی اسلامی –ایرانی و برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری در موضوعات مختلف خواهد بود توضیحاتی را ارائه داد.
دکتر دیانی با اشاره به سطح ملی جشنواره نگاه نو و تعداد زیاد مخاطبان دانشگاهی که در این رویداد بزرگ حضور پیدا خواهند کرد خواهان بهره گیری از ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری و نیز توان کارشناسی موجود در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شد.
         جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مازندران هم در این دیدار با ابراز خرسندی از وقوع این رویداد بزرگ فرهنگی در استان به همت دانشگاه مازندران ؛ این جشنواره را فرصتی مطلوب برای معرفی همه قابلیت ها و توانمندی های استان برشمرد و تاکید کرد که اداره کل متبوع وی در تمام سطوح جشنواره همکاری و مشارکت جدی خواهد کرد.