دیدار معاون فرهنگی واجتماعی وزیر علوم با مسئولان موسسات آموزش عالی استان گلستان

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۴ کد : ۱۰۷۸۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۵۰
نشست معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با مسئولان موسسات آموزش عالی استان گلستان در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی...
نشست معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با مسئولان موسسات آموزش عالی استان گلستان در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در نشستی با روسای دانشگاه ها و مسئولان موسسات آموزش عالی استان گلستان ضمن تبریک ایام الله 22 بهمن گفت: بعد از گذشت بیش از سه دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران انتظار می رود بهترین استفاده ها از فضای اجتماعی و فرهنگی ومعنوی شده باشد.
وی افزود: اگر انقلاب را آنطور که مردم، دگرگونی ساختارهای اجتماعی می دانند در نظر بگیریم، امروز  تصور اینکه آرمان های ما چه بوده و به کجا رسیده ایم دغدغه ای جدی خواهد بود.
دکتر هاشمی ادامه داد: کار فرهنگی مجموعه ای از تلاش هایی است که این ارزش ها را تقویت و تسهیل می کند وبخشی از کارهای فرهنگی تبلیعات است که اگر ریشه در باورهایمان نداشته باشد، نشانه ای از عدم انطباق گفتار و رفتار و ضد فرهنگ خواهد بود، ما باید باورها و ارزشهایی چون عدالت، صمیمیت، مسئولیت و علم اندوزی را تبلیغ کنیم.
در ادامه این مراسم دکتر علی نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ضمن خیر مقدم و تبریک ایام ا... پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ما انقلابی بی نظیر با رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی (ره) و همدلی اقشار مختلف جامعه داشتیم که خواستار سرنگونی نظام طاغوت و استقرار نظامی مبتنی بر ارزشهای دینی و توسعه عدالت در جامعه بوده است.
وی افزود: باید این نعمت را قدردان باشیم و از فضای موجود به بهترین نحو جهت توسعه کشور بهره ببریم و بتوانیم الگویی مناسب برای جهانیان باشیم.