دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با نماینده ولی فقیه در استان گلستان

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۲ کد : ۱۰۷۸۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۱۰
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با حضور در حوزه حضرت امام خمینی (ره) با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفتگو کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سید ضیاء هاشمی در ...
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با حضور در حوزه حضرت امام خمینی (ره) با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سید ضیاء هاشمی در این دیدار گفت: آموزش اسلامی دانشجویان در دانشگاه ها موجب می شود که مدیریت آینده کشور اسلامی شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم ا فزود : پیوند میان حوزه و دانشگاه باید به صورت مستحکم تر برنامه ریزی شود که ما در مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دنبال آن هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان در ادامه خاطر نشان کرد: وحدت حوزه و دانشگاه مسئله ای مهم است و ریشه آن هماهنگی علم، دین و ایمان است که از آیات شریفه قرآن کریم سرچشمه می گیرد.
آیت ا...سید کاظم نور مفیدی گفت: علم چه از لحاظ نظریه و تئوری و چه از لحاظ عقلانی و تجربی اگر با ایمان در تضاد باشد ،هر جامعه ای را به سوی نابودی ،از هم گسیختگی ارزشی و هرج و مرج در روابط اجتماعی و خانوادگی می خواهند کشاند.