دیدار مسئولان دانشگاه جیرفت با خانواده دانشجوی شهید علی آمیغی

۲۰ آبان ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۹ کد : ۱۰۷۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۹
رئیس و معاونان دانشگاه جیرفت به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه به منظور بزرگداشت شهدای دانشجوی دانشگاههای شهرستان جیرفت با خانواده دانشجوی شهیدعلی آمیغی دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
دیدار مسئولان دانشگاه جیرفت با خانواده دانشجوی شهید علی آمیغی
 رئیس و معاونان دانشگاه جیرفت به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه به منظور بزرگداشت شهدای دانشجوی دانشگاههای شهرستان جیرفت با خانواده دانشجوی شهیدعلی آمیغی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر برومند رئیس دانشگاه جیرفت ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و تجلیل از مقام شامخ شهدای دانشجو ، دیدار با خانواده های معزز آنها را توفیقی برای دانشگاهیان دانست و گفت: همه ما که امروز در کمال امنیت و آرامش زیر پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات و پیشرفت های علمی که به آن نائل شده ایم نتیجه فراگیری مکتب عاشورا است که درس ایثار و از خودگذشتگی را بر زندگی همراه با ذلت و خواری ارج نهادند و شهدای عزیز با دلاوری ها و نثار خون خود این درس را خوب آموختند و امروز وظیفه ماست که با پاسداری از آرمانهای امام و شهدا در جهت حفظ آن ارزشها گام برداریم.
حجت الاسلام شاهرخی سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جیرفت خانواده های معظم شهداء  را سرمایه های ارزشمند این مرز و بوم دانست و اظهار داشت: خدمت به خانواده های معظم شهدا توفیقی است الهی و اظهار امیدواری کرد که توفیق زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را داشته باشیم و در حفظ ارزشهای آنان از هیچ کوشش دریغ نورزیم.
در این بازدید دکتر اعظمی معاون آموزشی و پژوهشی و دکتر رمضانی معاون دانشجویی و فرهنگی نیز حضور داشتند و جملگی بر این عقیده بودند که شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور خانواده های آنان مایه سرافرازی و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است و وظیفه تک تک احاد جامعه هست که به مقام شهدا احترام بگذارند و خانواده های آنان را گرامی بدارند.
همچنین در پایان این دیدار رئیس دانشگاه جیرفت به اتفاق هیئت همرا ه و خانواده شهید آمیغی بر مزار شهدای دولت آباد حاضر شدند و با قرائت فاتحه به روح بلند شهدای گلگون کفن دفاع مقدس ادای احترام کردند.