دیدار مسئولان دانشگاه جهرم با امام جمعه جهرم

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۸ کد : ۱۰۷۶۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۶
در آغازین روزهای سال جدید، رئیس، معاونان و مدیران دانشگاه جهرم به همراه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جهرم با آیت الله دکتر دژکام امام جمعه این شهرستان دیدارکردند. به گزارش...
در آغازین روزهای سال جدید، رئیس، معاونان و مدیران دانشگاه جهرم  به همراه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جهرم با آیت الله دکتر دژکام امام جمعه  این شهرستان دیدارکردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین دیدار دکترمسعود نادریان رئیس دانشگاه جهرم ضمن تبریک سال جدید گفت: " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " که ازسوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده، نقشه راه روشن و آینده ساز برای عبور از مراحل رشد و توسعه و رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است. دانشگاه جهرم اقتصاد مقاومتی را به طور جدی در دستور کار خود قرار داده و دراین راستا به موفقیت های قابل توجهی نیز دست پیدا کرده ایم.
وی افزود: دانشگاه جهرم در بحث اقتصاد مقاومتی پیشتاز بوده و امیدواریم آن طور که شایسته یک جامعه دانشگاهی است بتوانیم گام های مؤثری در این مسیر برداریم.
دکترنادریان همچنین با اعلام همکاری های گسترده در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی شهرستان تأکید کرد: ظرفیت علمی دانشگاه جهرم درهمه سطوح آموزشی، پژوهشی و خدمات فکری و استراتژیک درخدمت مردم ولایی شهرستان جهرم می باشد.
وی درپایان سخنان خود افزود: یکی از اقدامات مهمی که در دانشگاه جهرم صورت گرفت تصویب برنامه راهبردی و چارت سازمانی دانشگاه جهرم هست که به تصویب هیئت امنا رسید و ابلاغ شد.
حجت الاسلام والمسلمین بهادری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جهرم نیز ضمن تبریک سال جدید گفت: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان "اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " و آغاز سال جدید و همزمانی آن با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) امیدوارکننده است و امیدواریم شکوفایی درعرصه های مختلف به خصوص عرصه های اقتصادی به همراه داشته باشد.
وی افزود: موفقیت های دانشگاه جهرم با مدیریت خوب دکتر نادریان  وحدت و همدلی هیئت رئیسه ، استادان ، دانشجویان و کارکنان موفقیت های چشمگیری را به دنبال داشته و تعامل و همکاری دانشگاه و نهاد رهبری کم نظیر است.
درادامه این دیدار آیت الله دژکام امام جمعه شهرستان جهرم ضمن تقدیر از حضور مسئولان دانشگاه جهرم ، برای مجموعه این دانشگاه آرزوی موفقیّت و سربلندی  کرد و گفت: دانشگاه جهرم  فعالیّت های ارزنده ای در همه زمینه ها داشته که باعث ارتقای فرهنگی شهرستان شده است که باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد .
وی ضمن ابراز خوشحالی از ثبت اختراعات توسط دانشگاه جهرم ، با اشاره به نام گذاری سال 95 به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: رونق بخشیدن به فعالیّت های دانش بنیان خود یک اقتصاد مقاومتی است و همه این موارد مطرح شده برمی گردد به شعار مقام معظّم رهبری که درصد بالایی از این شعار مربوط به دانشگاه ها است و در این راستا قشر فرهیخته دانشگاهی می تواند طی یک فرمول جدید آن را طراحی کنند و این خود می تواند یک پایه علمی برای دانشگاهیان محسوب شود.
گفتنی است در پایان این دیدار از برنامه راهبردی و نمودار سازمانی دانشگاه جهرم که به تصویب هیئت امنا رسیده است ، رونمایی شد.