دیدار مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم با سرپرست دانشگاه ایلام

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۰ کد : ۱۰۷۳۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۴۶
<div dir="None">دکتر مصطفی کریمیان اقبال مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناری  با دکتر رضا صحرایی سرپرست دانشگاه ایلام دیدار و گفتگو کرد.</div> <span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست</div> ...
دیدار مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم با سرپرست دانشگاه ایلام
دکتر مصطفی کریمیان اقبال مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناری  با دکتر رضا صحرایی سرپرست دانشگاه ایلام دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر کریمیان اقبال در سخنانی اظهار داشت: پتانسیل های مناسب پژوهش و فناوری  در کشور وجود دارد ولی در بعضی مناطق توجه زیادی به آنها نشده و ما باید در این راستا از مسئولان و مردم کمک بگیریم .
مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم که به منظوربررسی امکانات جهت راه اندازی پارک علم و فناوری به دانشگاه ایلام سفر کرده بود، افزود: امید است بتوانیم با کمک همدیگر در مسیر توسعه کشور گام برداریم .
در ادامه این نشست دکتر صحرایی سرپرست دانشگاه ایلام با بیان اینکه استان ایلام پتانسیل های خوب و بالقوه دارد اما هنوز بصورت بالفعل درنیامده گفت:  امیدواریم با  تشکیل پارک علم و فناوری این پتانسیل های  بالقوه به صورت بالفعل در آیند و تشکیل پارک علم و فناوری در ایلام منشا خیری برای این استان شود .
در ادامه این دیدار  دکتر سالکی رئیس مرکز رشد و فناوری دانشگاه ایلام گزارشی ازعملکرد این مرکز ارائه کرد .
گفتنی است در پایان این نشست دکتر کریمیان اقبال از امکانات پژوهشی و فناوری دانشگاه ایلام بازدید کرد .