دیدار سرپرست پارک علم و فناوری قزوین با مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۳ کد : ۱۰۷۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۱
دکتر گرجی سرپرست پارک علم و فناوری قزوین با دکترخسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدارو گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیداردکتر گرجی با بی...
دکتر گرجی سرپرست پارک علم و فناوری قزوین با دکترخسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدارو گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیداردکتر گرجی با بیان اینکه عرصه‌های پژوهشی و تحقیقاتی گسترده‌ای در استان قزوین وجود دارد ، گفت : می‌توان با توسعه روابط پارک‌های علم و فناوری زمینه ارتقای خدمات آنها را فراهم کرد.
وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان قزوین از ظرفیت و توان گسترده در جذب واحدهای فناور و ارائه خدمات متنوع به پژوهشگران و محققان برخوردار است، افزود: توجه به زیرساخت‌های موجود در پارک علم و فناوری قزوین و تلاش برای توسعه بیش از پیش آن، نقش قابل توجهی در پویایی فعالیت‌های علمی و به ثمر نشستن اقتصاد دانش‌بنیان دارد.
سرپرست پارک علم و فناوری قزوین با اشاره به برخی از واحدهای فعال اقتصادی که با حضور در پارک علم و فناوری به اقداماتی ازجمله تحقیق و توسعه می‌پردازند، تصریح کرد: تلاش برای استفاده هرچه بهتر از ظرفیت اجرایی پارک‌های علم و فناوری ازجمله توجه بیش از پیش به زیرساخت‌های تحقیقاتی و بهبود خدمات قابل ارائه به واحدهای فناور، علاوه بر اینکه مزایای اقتصادی و علمی فراوان برای جامعه به همراه دارد، بخش قابل توجهی از اهداف اقتصاد مقاومتی را نیز محقق می‌کند.