دیدار سرپرست پارک علم و فناوری قزوین با دانشجویان حاضر در استارت آپ

۲۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۱ کد : ۱۰۷۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۷
دکترگرجی سرپرست پارک علم و فناوری قزوین با دانشجویان شرکت کننده در رویداد Startup Weekend که ماه گذشته صورت پذیرفت ،دیدارو گفتگوکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر گرجی در سخنانی گف...
دکترگرجی سرپرست پارک علم و فناوری قزوین با دانشجویان شرکت کننده در رویداد Startup Weekend که ماه گذشته صورت پذیرفت ،دیدارو گفتگوکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر گرجی در سخنانی گفت: حضور دانشجویان و نیروهای جوان در رویدادها و دوره‌های مختلف به خصوص اموری که مرتبط با حوزه کارآفرینی و توسعه اقتصادی می‌باشد، ارزشمند و مفید بوده و آینده رو به رشدی را برای جامعه رقم می‌زند.
وی افزود: تداوم برگزاری برنامه‌هایی مانند startup weekend می‌تواند روحیه کارآفرینی را در نیروهای نخبه و توانمند ایجاد کرده و زمینه پرورش آنها را در فعالیت‌های حوزه کارآفرینی فراهم نماید.
همچنین در این دیداردکتر نائینی رئیس دانشگاه بین‌الملی امام خمینی (ره) قزوین نیز در سخنانی گفت: توجه به زیرساخت‌های علمی و تحقیقاتی و ارتقای کمی و کیفی خدمات مراکز فعال در حوزه‌های دانش‌بنیان، می‌تواند نقش اثرگذار در توسعه اقتصادی جامعه داشته باشد.
دکترفریدونی سرپرست مرکز رشد جامع استان قزوین نیز startup weekend راکه درمحل دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزارشد ، مطلوب ارزیابی کرد و ارتقای بیش از پیش روحیه کارآفرینی را در جوانان جامعه به خصوص دانشجویان، لازم و ضروری دانست.