دیدار رییس دانشگاه لرستان با معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان

۲۷ آبان ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۱ کد : ۱۰۷۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۵
دکتر عزیزی رئیس دانشگاه لرستان با سرهنگ رضا شیر اوژن ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان در خصوص همکاری ها و نشست های علمی مسئولان این نیرو با استادان دانشگاه لرستان در راستای کا...
دیدار رییس دانشگاه لرستان با معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان
دکتر عزیزی رئیس دانشگاه لرستان با سرهنگ رضا شیر اوژن ،  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان  در خصوص همکاری ها و نشست های علمی مسئولان این نیرو با استادان دانشگاه لرستان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در این استان دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش خبرنگار روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر عزیزی به امنیت و ارتقای احساس امنیت در استان لرستان اشاره کرد و گفت: براساس تحقیقات صورت گرفته توسط استادان و پژوهشگران دانشکده روان شناسی دانشگاه لرستان، شاهد ارتقای خوبی در حوزه امنیت این استان هستیم و با تلاش شبانه روزی پلیس، امنیت حاکم در لرستان نقطه امیدی برای توسعه این استان است. 
وی با اشاره به اینکه امنیت، مقوله ای عینی و احساس امنیت، مقوله ای ذهنی است، گفت: امنیت رامی توان با اعداد و ارقام مورد ارزیابی قرار داد، اما این احساس امنیت است، که جامعه می بایست پذیرای آن باشد.
عزیزی با اشاره به ظرفیت های موجود استان لرستان، در زمینه وجود بستر مناسب جهت گردشگران داخلی و خارجی، گفت: این ارتقای احساس امنیت در استان، می تواند در زمینه جذب گردشگران باعث رونق اقتصادی و فرهنگی در استان شود.
در ادامه سرهنگ رضا شیر اوژن ،  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: ما به دنبال این هستیم که با نشست های علمی با اساتید دانشگاه ها، آسیب های اجتماعی در استان را کاهش دهیم و این مهم، محقق نمی شود مگر اینکه از وجود ارزشمند نخبگان و دانشگاهیان جامعه استفاده شود.
شیر اوژن ماموریت اصلی نیروی انتظامی را، ایجاد امنیت مطلوب در جامعه عنوان و بر اهمیت آن در زندگی آحاد مردم جامعه تاکید کرد.