دیدار رئیس دانشگاه مازندران با عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

۱۵ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۰ کد : ۱۰۷۰۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۸
دکتر فخر الدین اصغری آقمشهدی رئیس دانشگاه مازندران با حضور در دفتر دکتر فیاضی نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ای...
 دکتر فخر الدین اصغری آقمشهدی رئیس دانشگاه مازندران با حضور در دفتر دکتر فیاضی نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر آقمشهدی با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری و مالی دانشگاه مازندران، خواستار حمایت و مساعدت بیشتر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی شد.
وی با برشمردن قابلیت های علمی و تخصصی اعضای هیئت علمی دانشگاه مازندران، آمادگی دانشگاهیان را برای همکاری بیشتر با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، مجمع نمایندگان و دستگاه های اجرایی استان اعلام کرد.
در ادامه دکتر عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از این دیدار، نقش دانشگاه مازندران را در منطقه شمال کشور قابل توجه و اثر گذار خواند و اظهار امیدواری کرد دانشگاه مازندران بتواند به جایگاه علمی و فرهنگی مهمی در کشور دست یابد.
عضو مجمع نمایندگان مازندران در خانه ملت، توجه مدیریت دانشگاه مازندران به ارزش های فرهنگی و ارتقای علمی را رضایت بخش و امیدوارکننده دانست.
دکتر فیاضی مدیریت در آموزش عالی را حساس و مهم خواند و خاطر نشان کرد: با کمک نمایندگان و مسئولان اجرایی، مدیران دانشگاهی بتوانند بدون دغدغه به تولید علمی و فعالیت های آموزشی بپردازند.