دیدار رئیس دانشگاه صنعتی سهند با خانواده شهید غلامرضا رزم افروز

۲۹ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۹ کد : ۱۰۷۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۹
به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر و گرامیداشت 29 بهمن رئیس دانشگاه صنعتی سهند به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه به منظور تجدید میثاق با آرمانهای شهدا و زنده نگه داشتن یاد آنان با خانواده محتر...
به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر و گرامیداشت 29 بهمن رئیس دانشگاه صنعتی سهند به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه به منظور تجدید میثاق با آرمانهای شهدا و زنده نگه داشتن یاد آنان با خانواده محترم شهید غلامرضا رزم افروز دیدار و گفت وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر آذری خسروشاهی رئیس دانشگاه صنعتی سهند ضمن گرامیداشت و تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با تاکید بر توجه ویژه به تکریم خانواده شهدا به عنوان یک وظیفه ملی و دینی گفت: ما مدیون خانواده شهدا هستیم و مسئولیت مان با دیدار از این خانواده ها سنگین تر می شود.
وی پیشرفت علمی و استقلال کشور را حاصل خون شهدا و صبر و بزرگواری خانواده شهدا دانست و گفت: ما باید یاد شهدا را گرامی بداریم و در مسیر آنها حرکت کنیم.
در این دیدار دکتر شاهدی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی سهند و دکتر هاشمی مدیر فرهنگی دانشگاه نیز حضور داشتند.
گفتنی است شهید غلام رضا رزم افروز از شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس شهرستان اسکو بوده که در اوایل جنگ در منطقه عملیاتی میمک به درجه رفیع شهادت نایل شد.