دیدار رئیس دانشگاه امام خمینی با دانشجویان جهادگر

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۶ کد : ۱۰۶۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۷
دکترسیدابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) دردیدار بادانشجویان جهادگر دانشگاه گفت: اردوهای جهادی دانشجویی پیام ایثار و از خودگذشتگی است به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نائینی ...
دکترسیدابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) دردیدار بادانشجویان جهادگر دانشگاه گفت: اردوهای جهادی دانشجویی پیام ایثار و از خودگذشتگی است
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نائینی گفت: پیام اردوهای جهادی دانشجویان در سرتاسر میهن اسلامی پیام ایثار و از خود گذشتگی است و ما باید این حرکت مبارک را ارج نهیم.
وی در بازدید از پروژه آب رسانی روستای محروم عنبقین از روستاهای منطقه طارم استان قزوین گفت: این که دانشجویان ما از رشته‌های مختلف تحصیلی و در حالی که هر کدام جزء نخبگان جامعه علمی کشور هستند در این گرمای تابستان رنج حضور در این اردو را بر خود مرتفع می‌کنند و با مردم مناطق محروم برای حل مشکل آب رسانی به این روستا همکاری دارند نشان از روحیه بالا و ظرفیت تمام نشدنی تفکر بسیج دارد.
دکتر نائینی گفت: امیدوارم با تلاش دانشجویان هر چه زودتر مردم این روستا از نعمت آب سالم آشامیدنی بهره مند شوند و این دستاورد اردوهای جهادی برای همیشه در این منطقه ماندگار شود.
وی افزود: این اقدام دانشجویان آن هم با این شرایط سخت در ارتفاع، در گرمای بالای هوا در شیب های تند پیامی است برای ما مسئولان که در سال مدیریت جهادی باید با همین روحیه در فکر خدمت به مردم ایران زمین باشیم.
رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تاکید بر اثربخشی برگزاری چنین اردوهایی ، گفت: امیدوارم این گونه برنامه‌ها با حمایت همه مسئولان ازجمله مسئولان دانشگاهی شتاب بیشتری بگیرد، همه باید کمک کنیم، این اردوهای جهادی را حمایت کنیم چرا که این برنامه جزء برنامه‌های بسیار خوب بسیج است.
همچنین در این بازدید یک روزه علاوه بر رئیس دانشگاه، دکتر صلح جو معاون فرهنگی این دانشگاه، الله بداشت رئیس سازمان بسیج سازندگی استان و مهدی برزگر مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هم حضور داشتند.
گفتنی است این پروژه آب رسانی به طول بیش از یک کیلومتر در ارتفاعات روستای عنبقین با حضور پنجاه دانشجوی جهادگر از دو هفته پیش آغاز شده و پیش بینی می شود تا پایان این هفته این پروژه عمرانی به اتمام برسد.