دیدار استاد دانشگاه مالتی مدیا مالزی با مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۴ کد : ۱۰۶۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۷۰
دکتر مهدنور اسماعیل استاد دانشکده مدیریت دانشگاه مالتی مدیا کشور مالزی با دکتر ارسلان قربانی مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش روابط عمومی و...
دیدار استاد دانشگاه مالتی مدیا مالزی با مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی
دکتر مهدنور اسماعیل استاد دانشکده مدیریت دانشگاه مالتی مدیا کشور مالزی با دکتر ارسلان قربانی مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  در این دیداردکتر قربانی ضمن ارائه گزارشی از تاریخچه دانشگاه خوارزمی به عنوان اولین مرکز آموزش عالی و پاره ای توضیحات در خصوص دانشکده های دانشگاه اظهار داشت: در راستای اجرایی کردن برنامه راهبردی دانشگاه در بخش بین الملل، ایجاد دوره مشترکMBA  و یکی از رشته های فنی و مهندسی با دانشگاه مولتی مدیای مالزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بر پایه این گزارش، در این نشست مقرر شد تفاهم نامه پیشنهادی از طرف دانشگاه مولتی مدیا جهت بررسی نهایی به دانشگاه خوارزمی ارسال شود.
همچنین پس از این دیدار، دکتر مهدنور اسماعیل در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه خوارزمی سخنرانی تحت عنوان «مدیریت کارایی و مدیریت خارجی: استراتژی، ارتباطات و اطلاعات» ایراد کرد.
گفتنی است در این دیدار دکتر جمشید شنبه زاده رئیس دانشکده فنی و مهندسی، دکتر فرهاد عشقی رئیس مرکز آموزش های مجازی و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه خوارزمی نیز حضور داشتند.