دکترفریدون :استقلال و آزادی مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی است

۲۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۸ کد : ۱۰۶۳۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۹۹
مشاور وزیر علوم گفت: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی همان شعار این کشور یعنی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم ومدیر کل ...
مشاور وزیر علوم گفت: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی همان شعار این کشور یعنی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم ومدیر کل حوزه وزارتی با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اظهار داشت : استقلال و آزادی در تمامی زمینه‌های علمی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی از مهم ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی تصریح کرد: آزادی که یکی دیگر از شعارهای انقلاب اسلامی بوده ، از دستاوردهای مهم پیروزی انقلاب است، به طوری که پس از پیروزی انقلاب ، آزادی در کلیه ارکان سیاسی، فرهنگی و علمی و در چارچوب قوانین و مقررات کشور مان حاصل شده است. 
دکترفریدون تصریح کرد: از جمله پیامدهای استقرار جمهوری اسلامی در کشور، حاکمیت قوانین حقوقی است که در سایه نظام مقدس اسلامی و با رهبریت‌ انقلاب و وحدت و انسجام بر مشکلات فائق آمده‌ایم و توانستیم بر بسیاری از مشکلات از جمله جنگ تحمیلی و انواع تحریم ها فائق آئیم .
وی در ادامه گفت: این دستاوردهای مهم با رهبریت‌ واحد برای کشور حاصل شده است وما در مراحل مختلف توانسته‌ایم به توسعه‌ علمی و اقتصادی البته با برنامه‌ریزی دست یابیم تا حدی که الگویی برای سایر کشورهای اسلامی باشیم.