دکتر نوبخت در دانشگاه شهرکرد: نتایج همایش ملی تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری در بخش استانی برنامه ششم توسعه لحاظ خواهد شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۳ کد : ۱۰۵۵۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۹
دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری اساسی‌ترین رهاورد همایش تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری را، بهره‌گیری از آثار همایش در تدوین برنامه ششم توسعه کشور عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در...
دکتر نوبخت در دانشگاه شهرکرد: نتایج همایش ملی تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری در بخش استانی برنامه ششم توسعه لحاظ خواهد شد
دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری اساسی‌ترین رهاورد همایش تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری را، بهره‌گیری از آثار همایش در تدوین برنامه ششم توسعه کشور عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در آیین اختتامیه همایش ملی تدبیر در توسعه استان چهارمحال و بختیاری، دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ضمن ابراز خرسندی از برگزار همایش برای تدبیر در توسعه استان و حضور در دانشگاه شهرکرد، گفت: برای تنظیم برنامه ششم توسعه کشور، دستاوردهای این همایش می‌تواند برای برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری نقش کلیدی داشته باشد.
دکتر نوبخت با تأکید بر ضرورت تلاش برای دست‌یابی به توسعه، تأثیر پیشرفت امروز در نسل‌های آینده را یادآور شد و گفت: با اتکا به هم‌فکری می‌بایست برنامه‌ای جامع برای توسعه تدوین شود تا تمام عقب‌ماندگی‌ها جبران و پیشرفت لازم به عنوان ره‌آوردی برای نسل‌های آینده فراهم شود.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، لازمه توسعه و آبادانی کشور را توسعه و تحول منطقه‌ای و استانی دانست و ابراز امیدواری کرد: با بهره‌گیری از دستاوردهای این همایش، قطاری از تحولات در استان چهارمحال و بختیاری راه بیفتد و ارتقای روزافزون این استان را به همراه داشته باشد.
دکتر نوبخت ضمن اشاره به تلاش دکتر روحانی رئیس جمهوری در جهت توسعه کشور تصریح کرد: رفع معضلات و هموار کردن مسیر توسعه برای همه مسئولان کشور دغدغه‌ای همیشگی است، لذا از مسئولان چهارمحال و بختیاری نیز خواهشمندم با ارائه راهکارهایی علمی و موثر برای توسعه استان، دولت را در تدوین برنامه توسعه یاری کنند تا با سربلندی این استان در عزت‌مندی کشور ایران سهیم باشیم.