دکتر رضوان طلب : مهم ترین اولویت امروز کشور، خدمت به مردم در همه عرصه هاست

۲۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۹ کد : ۱۰۴۰۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۲۳
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم با بیان اینکه مهم ترین اولویت امروز کشور، خدمت به مردم در همه عرصه هاست؛گفت :تمامی مسئولان باید در عرصه سیاسی ، آنچه را که مردم می خواهند و مقام معظم رهبری فرم...
دکتر رضوان طلب : مهم ترین اولویت امروز کشور، خدمت به مردم در همه عرصه هاست
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم با بیان اینکه مهم ترین اولویت امروز کشور، خدمت به مردم در همه عرصه هاست؛گفت :تمامی مسئولان باید در عرصه سیاسی ، آنچه را که مردم می خواهند و مقام معظم رهبری فرموده اند دنبال کنند و همه  باید مراقب باشیم که آرمان های انقلاب و شعارهای اولیه آن را از دست ندهیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حجت الاسلام و المسلمین دکترمحمد رضا رضوان طلب با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، با اشاره به وظیفه دانشگاهیان در برابر شور انقلابی مردم کشورمان، اظهار داشت: دانشگاهیان باید برای این مردم مسیر فکری سالم را فراهم کنند و نسبت به رشد علم و جهاد علمی بیش از گذشته اهتمام داشته باشند.
وی با بیان اینکه با حضور مردم در راهپیمایی امروز، وظیفه مسئولان سنگین تر شد، گفت: مردم ما  کارو وظیفه خود را همیشه به نحو احسن انجام می دهند و در این خصوص مسئولان باید احساس مسئولیت بیشتری کنند.
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم درادامه گفت: در عرصه رفاه عمومی نیز باید تلاش شود که نیازهای زندگی مردم به راحتی تامین شود.