دکتر رضوان طلب : رویکرد جدید در مدیریت مرکز جذب ، حفظ و مراعات کرامت اعضای هیئت علمی است

۱۷ دی ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۱ کد : ۱۰۴۰۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۸۵
همایش مسئولان جذب استان‌های مرکزی کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا رضوان‌طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ،رئیس و مدیران هیئت عالی جذب، رؤسا و دبیران جذب دانشگاه های یزد، چه...
دکتر رضوان طلب : رویکرد جدید در مدیریت مرکز جذب ، حفظ و مراعات کرامت اعضای هیئت علمی است
همایش مسئولان جذب استان‌های مرکزی کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا رضوان‌طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ،رئیس و مدیران هیئت عالی جذب، رؤسا و دبیران جذب دانشگاه های یزد، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد و اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رضوان‌طلب در این همایش ضمن تأکید بر موضع پاسخگوئی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اظهار داشت: درگاه بارگذاری اعلام نیاز برای دهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از روز ششم دی ماه به روی دانشگاه ها باز شده و تا پایان دی ماه مهلت دارد و لازم است نیازها مطابق با مجوزهای شورای گسترش آموزش عالی و مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم  بارگذاری شوند تا امکان اعلان در فراخوان را پیدا کنند.
وی افزود: نرم افزار جامع فراخوان در حال طراحی و برنامه نویسی است که امکان دسترسی کامل برای متقاضیان به منظور پیگیری تمامی مراحل بررسی تا پاسخ نهایی پرونده را فراهم خواهد کرد.
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تصریح کرد: در آینده نزدیک نرم افزار دبیر خانه به نحو آزمایشی در اختیار دبیرخانه های جذب دانشگاه ها قرار خواهد گرفت تا در روند ارسال پرونده ها تسهیل و تسریع شود.
وی با بیان اینکه رویکرد جدید در مدیریت مرکز جذب ، حفظ و مراعات کرامت اعضای هیئت علمی است گفت: تغییرات بنیادین و آئین نامه ای تا کنون در این مسیر نداشته ایم و صرفا به اجرای هرچه دقیق تر آئین نامه ها و مقررات ابلاغ شده از جانب شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت عالی جذب پرداخته ایم. دکتر رضوان طلب در ادامه گفت : تکریم اساتید و متقاضیان هیئت علمی با تسریع و تسهیل در روند برسی پرونده ها و شفافیت در پاسخگویی به آنها تجلی دارد و بنا بر زمان بندی 135 روز  فرصت رسیدگی به پرونده هاست که از این فرصت 45 روز مربوط به مرکز جذب است و در مدیریت جدید این زمان به 28 روز تقلیل یافته است.