اخبار ی از دانشگاه حکیم سبزواری

۲۰ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۳ کد : ۱۰۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۶
مسئولان دانشگاه  حکیم سبزواری در مراسم تشییع پیکرهای قربانیان حادثه منا حضورداشتند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مراسم تشییع پیکرهای قربانیان حادثه منا با حضور رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه ...
مسئولان دانشگاه  حکیم سبزواری در مراسم تشییع پیکرهای قربانیان حادثه منا حضورداشتند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مراسم تشییع پیکرهای قربانیان حادثه منا با حضور رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه حکیم سبزواری همگام با مردم سبزوار از محل مسجد جامع به سمت مصلای شهر برگزار شد. 


به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از زحمات سبزقامتان حافظ امنیت جامعه، جمعی از مسئولین دانشگاه حکیم سبزواری در دفتر فرماندهی این نیرو حضور یافتند.
محمد همایی سرپرست دفتر رئیس دانشگاه در ابتدا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، قدردانی مجموعه دانشگاهیان دانشگاه حکیم  سبزواری را از تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه کارکنان ناجا که با تعهد، علاقه و پشتکار، نسبت به امنیت و آسایش شهروندان و بویژه دانشجویان تلاش می کنند، ابراز داشت.
معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه نیز در این دیدار ضمن اشاره به تغییرات مثبتی که در زمان اندک حضور سرهنگ هاشمی در سبزوار در حوزه امنیت اجتماعی حادث شده است، از وی و نگاه مثبتی که به خصوص در حوزه دانشگاه دارند، تقدیر کرد.
سرهنگ سید محمد هاشمی، فرمانده منطقه انتظامی شهرستان نیز ضمن تشکر از حضور مسئولان دانشگاه حکیم  سبزواری ، این اقدام را در راستای تکریم و ارزش گذاری به نیروهای خادم مردم دانست و افزود:ملاک تشخیص کارآمدی و خوب و بد ما مردم هستند و چنانچه آنها از ما رضایت نسبی داشته باشند، به منزله درستی مسیری است که در آن گام نهاده ایم.