دکتر امیدخواه : قرار گرفتن پژوهش در کنار آموزش گره گشای مشکلات است

۲۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۹ کد : ۱۰۳۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۴۸
اجلاس روسای دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها ، مراکز آموزش عالی و پارک های علم و فناوری با شعار علم و فناوری ، محور توسعه کشور با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، معاونان ، مشاوران ، روسای...
دکتر امیدخواه : قرار گرفتن پژوهش در کنار آموزش گره گشای مشکلات است
اجلاس روسای دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها ، مراکز آموزش عالی و پارک های علم و فناوری با شعار علم و فناوری ، محور توسعه کشور با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، معاونان ، مشاوران ، روسای دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها ، مراکز آموزش عالی و پارک های علم و فناوری به میزبانی پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این اجلاس دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران به عنوان میزبان ضمن خوش آمد گویی به شرکت کنندگان ، ابراز امیدواری کرد تا این اجلاس به اهداف تبیین شده خود دست یابد .
دکتر امیدخواه در ادامه با برشمردن دستاوردهای پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران اظهار داشت: به عنوان نماینده پژوهشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور از مجموعه دست اندر کاران آموزش عالی در خواست و انتظار دارم تا به امر پژوهش توجه بیشتری داشته باشند چرا که پژوهش امروز در کشور حلقه مفقوده است و بودن پژوهش در کنار آموزش می تواند گره گشای مشکلات کشور باشد.
دکتر امیدخواه افزود: از مسئولان ذیربط انتظار دارم تا  مسائل و مشکلات  پژوهشگاه ها و مراکز پژوهشی با دید مربوط به مسائل و مشکلات پژوهشگاه ها مورد بررسی قرار گرفته و حل و فصل شود چرا که امر پژوهش در کشور ،مسائل مربوط به خود را دارد و نیازمند به یک راه کار و توجه بیشتر است که امید داریم این امر مورد توجه و اهتمام جدی آنان  قرار گیرد.