دیدار نوروزی و تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد با شهدای گمنام

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۹ کد : ۱۰۲۰۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۸
دیدار نوروزی هئیت رئیسه، استادان و کارکنان دانشگاه شهرکرد همراه با زیارت و غبار‌روبی قبور شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.    &...
دیدار نوروزی و تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد با شهدای گمنام
         دیدار نوروزی هئیت رئیسه، استادان و کارکنان دانشگاه شهرکرد همراه با زیارت و غبار‌روبی قبور شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.
 
             به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، هیئت رئیسه، استادان و کارکنان دانشگاه شهرکرد اولین روزآموزشی سال 95 را با دیدار نوروزی و زیارت قبور شهدای گمنام این دانشگاه آغاز کردند.
دکتر شامحمدی، رئیس دانشگاه شهرکرد در این مراسم ضمن درود به روان پاک شهدا و تبریک فرا رسیدن سال نو، تحقق اقتصاد مقاومتی در سال 95 که از سوی مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامیده شده است را مرهون عملکرد مبتنی بر برنامه راهبردی جامع، تبدیل اندیشه به فناوری، کارآفرینی و همچنین ارتباط و درک متقابل مجموعه دانشگاهیان دانست و ابراز امیدواری کرد که در این سال برای اعتلای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران با تلاش هرچه بیشتر گام برداریم.
حجت‌الاسلام حمزه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد نیز در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز، افزود: با نو شدن سال، یک سال بر سن فرد افزوده و سالی از عمر او کاسته می¬شود و بنابر فرمایش امام علی (ع) روزگار سه روز است؛ گذشته، حال و آینده، که می‌بایست گذشته مایه تأدیب، حال رفیقی برای عمل و آینده فرصت تجسم آرزوها باشد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد در ادامه گفت: در سال‌های گذشته با وجود تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی این مهم چندان در زندگی مردم نمود نیافت که نام‌گذاری سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، فرصتی برای تلاش دوچندان در عرصه اقتصاد درون‌زا، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و رسیدن به نقاط اوج اقتصاد مقاومتی است.
وی در پایان تصریح کرد: ‌سال 95 با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) آغاز و خاتمه می‌یابد که ان‌شاا... به یمن این اعیاد مبارک، سالی سرشار از موفقیت و بهروزی برای ملت ایران باشد.
گفتنی است در پایان این دیدار دانشگاهیان با غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه، با آرمان‌های این بزرگواران تجدید میثاق کردند.