دیدار نوروزی هیئت رئیسه با دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزارشد

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۵ کد : ۱۰۲۰۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۴
مراسم  دیدار سال نو با حضور اعضای هیئت رئیسه ، استادان و کارکنان دانشگاه  علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سالن  شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ...
مراسم  دیدار سال نو با حضور اعضای هیئت رئیسه ، استادان و کارکنان دانشگاه  علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سالن  شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر بهمنیار رئیس دانشگاه  علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری  سال گذشته را سالی پر بار برای کشورمان از جهت به سرانجام رسیدن برجام و رابطه با کشورها دانستند و با تبریک سال جدید  برای دانشگاهیان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.
وی اظهار داشت : در سال گذشته برای دانشگاه نوپا  و با ریشه کهن علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری شاهد کارهای خوبی بودیم که نتیجه تلاش همکاران بوده است و این نشان می دهد که هرساله بخشی از کمبودها و نارسایی ها با توجه به بودجه کم برطرف می شود.
دکتر بهمنیار از تقویت زیر ساخت ها و افتتاح پروژه های جدید عمرانی در سال جدید خبر داد و عنوان داشت: ساخت خانه فرهنگ و مرکز خدمات درمانی امسال به پایان می رسد.
 وی به پیشرفت در بخش های آموزشی و پژوهشی و ارتباط با دانشگاه های خارجی اشاره کرد و گفت: از طریق پژوهش های درآمدزا  به عنوان یک دانشگاه تخصصی می توانیم در اقتصاد مقاومتی نقشی ایفا کنیم و این موضوع با برنامه ریزی و تلاش بیشتر دور از دسترس نخواهد بود.
 در ادامه این دیدار ، حجت الاسلام یزدانی مسئول نهاد مقام معظم رهبری ضمن تبریک سال 95 در سخنانش گفت: در سال جدید باید تلاش کنیم با پیروی از  فرمایشات مقام معظم رهبری، دانشگاه بیش از پیش بتواند مسئولیت بزرگ خود را در تحول علم و حرکت در مرزهای دانش  را به انجام برساند و دانش آموختگانی با بصیرت و کارآمد تحویل جامعه بدهد.
وی همچنین در بخشی از سخنانش به اهمیت ادای دین به امام راحل و شهدای و جانبازان اشاره کرد و افزود: باید دست در دست هم دهیم تا یک فضای علمی دین محور با سطح فرهنگی و اخلاقی بالا فراهم شود تا هم  دنیا و آخرت مان آباد شود.
در پایان این مراسم دانشگاهیان با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.