دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی با سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۱ کد : ۱۰۱۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۶۴
دکتر قادر رضازاده سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه و یحیی تیموری مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی و هیئت همراه در نشستی در محل این دانشگاه در خصوص مسائل دانشگاهیان شاهد و ایثارگ...
دکتر قادر رضازاده سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه و یحیی تیموری مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی و هیئت همراه در نشستی در محل این دانشگاه  در خصوص مسائل دانشگاهیان شاهد و ایثارگر دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه که با موضوع و چارچوب اصلی هماهنگی، تبادل نظر و برنامه ریزی در راستای انجام هر چه بهتر امور و تسریع در روند اجرایی شدن مصوبات طرفین برگزار شد،دو طرف به تبیین دیدگاه های خود پیرامون مسائل و مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر دانشگاهی پرداخته و راهکارها و برنامه های پیشنهادی خود را به منظور نیل به این مقصود ارائه کردند .
در ادامه این نشست دکتر رضازاده در سخنانی هم افزایی و تشریک مساعی را یکی از ارزشمندترین دستاوردهای این نشست دانسته و ابراز امیدواری کرد با همگامی دانشگاه و بنیادشهید، ثمرات راه گشایی برای دانشجویان عضو خانواده شاهد و ایثارگر حاصل آید.
 همچنین در این نشست دکتر رضازاده خانواده های معظم شاهد و ایثار گر را پیشگامان مجاهدت و فرزانگی معرفی کرده تکریم و تعزیز و حل مشکلات و دغدغه های ایشان را جزواولویت های اصلی کاری خود برشمرد.
وی در ادامه ، فعالیت ها و تمرکز اصلی ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه را بر نیازسنجی و پاسخگویی سریع و انعکاس آن به مراجع تصمیم گیر معرفی کرده و همه ارکان مجموعه را در این مسیر هماهنگ و یک صدا دانست.
سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه در پایان سخنان خود باتقدیر از مسئولان و مدیران بنیاد شهید استان آذربایجان غربی،ابراز امیدواری کرد این قبیل نشست ها دستاوردهای مطلوبی برای دانشجویان عضو خانواده های معظم شاهد و ایثارگر داشته باشد.

( ۱ )