دیدار سرپرست دانشگاه مازندران با کارکنان روابط عمومی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۳ کد : ۱۰۱۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۷
دکتر اصغری آقمشهدی سرپرست دانشگاه مازندران در نشستی با کارکنان روابط عمومی دانشگاه مازندران، ضمن شنیدن صحبت ها، دغدغه ها و مسائل مربوط به این مجموعه، روابط عمومی را چشم و پیشانی هر دستگاه معرفی کرد....
دکتر اصغری آقمشهدی سرپرست دانشگاه مازندران در نشستی با کارکنان روابط عمومی دانشگاه مازندران، ضمن شنیدن صحبت ها، دغدغه ها و مسائل مربوط به این مجموعه، روابط عمومی را چشم و پیشانی هر دستگاه معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر  اصغری با توجه به در پیش رو بودن هفته دفاع مقدس، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره دلاورمردان جبهه های حق علیه باطل، روابط عمومی دانشگاه را خط مقدم سازمان خواند و افزود: الحمدالله هم اکنون با وجود کارها و فعالیت های خوبی که در دانشگاه و توسط این مجموعه انجام گرفته و یا در شرف انجام می باشد، وجود روابط عمومی را بیش از گذشته در دانشگاه حس می کنیم.
وی با توجه به دستاوردها و گزارش عملکرد سه ماهه روابط عمومی، ضمن تاکید بر انجام کارهای جدید وتکراری نبودن امور، از فعالیت های روابط عمومی که همواره جنبه ابداعی و ابتکاری داشته تقدیر و تشکر کرد و گفت: تاکید بر این است که روابط عمومی جنبه روزمرگی نداشته باشد وهمیشه با طرح و برنامه باشد که الحمدالله این چنین است.
دکتر اصغری با تاکید بر انعکاس به موقع اخبار دانشگاه، حضور دانشگاه در رسانه های گروهی استانی و کشوری، کاهش هزینه ها، الکترونیکی کردن خبرنامه شکوفا، تغییر ساختار سایت دانشگاه و بکارگیری از توانمندی دانشجویان علاقه مند و باانگیزه  در فعالیت های روابط عمومی تصریح کرد: امیدوارم روابط عمومی بتواند در کارهایش موفق باشد و ما نیز بتوانیم پاسخگوی زحمات دوستان باشیم.