دیدار رئیس دانشگاه شهرکرد با مدیرعامل خبرگزاری ایسنا

۱۹ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۹ کد : ۱۰۱۸۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۱
دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با مدیرعامل خبرگزاری ایسنا دیدار و گفتگو کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا در محل این دانش...
دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با مدیرعامل خبرگزاری ایسنا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا در محل این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
رئیس دانشگاه شهرکرد در این دیدار ضمن اشاره به اهمیت رسانه، افزود: جهاد دانشگاهی از همان اوایل انقلاب، عادلانه و آگاهانه فعالیت کرده است و خبرگزاری ایسنا و ایکنا و سینا پرس در جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از مولودهای انقلاب،  امروز با یک نام نیک می‌درخشند.
دکتر شامحمدی ضمن تأکید بر ضرورت ارتباط دانشگاه با صنعت گفت: در حال حاضر یکی از ضعف‌های دانشگاه خلأ  ارتباط با صنعت است که در این مورد مقرر شده با تشکیل اتاق فکر دانشگاه به سبک جدید، مناظراتی ایجاد شود و چالش‌ها مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس دانشگاه شهرکرد ضمن ابراز خرسندی از ارتباط با رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها خاطر نشان کرد: استمرار همکاری دانشگاه با خبرگزاری‌ها به ویژه خبرگزاری ایسنا در انعکاس توانمندی‌های دانشگاه بسیار حائز اهمیت است.
مدیرعامل خبرگزاری ایسنا نیز در این نشست افزود: یکی از افتخارات خبرگزاری ایسنا این است که این خبرگزاری مفتخر به نام دانشجو  بوده و یک فضای جوان و دانشجویی است.
مدیرعامل خبرگزاری ایسنا به اشاره با اینکه  اخبار علمی و دانشگاهی باید منتشر شود تصریح کرد: خبرگزاری ایسنا به عنوان خبرگزاری دانشجو مأموریت دارد امکانات، توانایی‌ها و موفقیت‌های دانشگاه‌ها را اطلاع‌رسانی کند.