دیدار جمعی از دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری

۱۶ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۵ کد : ۱۰۱۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۲۸
رئیس دانشگاه شهرکرد به همراه جمعی از دانشگاهیان این دانشگاه، در آستانه سال نو با نماینده ولی فقیه در استان چهار‌محال‌و‌بختیاری و امام جمعه شهرکرد دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در آس...
دیدار جمعی از دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری
رئیس دانشگاه شهرکرد به همراه جمعی از دانشگاهیان این دانشگاه، در آستانه سال نو با نماینده ولی فقیه در استان چهار‌محال‌و‌بختیاری و امام جمعه شهرکرد دیدار کرد.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در آستانه سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد به اتفاق جمعی از دانشگاهیان این دانشگاه، با حجت‌الاسلام و‌المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان چهار‌محال‌و‌بختیاری و امام جمعه شهرکرد دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
حجت الاسلام والمسلمین نکونام در این دیدار آزمون‌های الهی را در سراسر زندگی انسان جاری دانست و افزود: جریانات سیاسی و وضعیت فعلی کشور نیز  یک آزمون سخت الهی است.
 امام جمعه شهرکرد و نماینده ولی فقیه در استان چهار‌محال‌و‌بختیاری سربلندی ملت شریف ایران پس از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب را  توفیق الهی دانست و تصریح کرد: با یاری خداوند در آزمون‌های بعدی نیز سربلند خواهیم بود.
وی همچنین ضمن تأکید بر شناخت مسیر حق گفت: در این برهه زمانی، حرکت در مسیر اسلام، برای حفظ دستاوردهای انقلاب ضروری است.
رئیس دانشگاه شهرکرد نیز در این دیدار بهره‌گیری از رهنمودهای حجت‌الاسلام نکونام در سال گذشته را، روشنگر مسیر حرکت دانشگاهیان عنوان کرد و گفت: در سال جدید نیز راهنمایی‌های ایشان در مسائل فرهنگی، اجتماعی و علمی به کار گرفته می‌شود و بدون شک افق‌های جدیدی از پیشرفت و توسعه به روی دانشگاهیان گشوده خواهد شد.
دکتر شامحمدی ضمن اشاره به برخی دستاوردها و موفقیت‌های دانشگاه شهرکرد در سال 94، ابراز امیدواری کرد که تلاش‌های مجموعه دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد برای سازندگی و بهروزی با همت و تلاش بیشتر ادامه یابد.