دومین کنفرانس بین‌المللی بازشناسی الگو و تحلیل تصویر ایران در دانشگاه گیلان برگزار می شود

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۱ کد : ۱۰۱۵۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۹
دومین کنفرانس بین‌المللی «بازشناسی الگو و تحلیل تصویر ایران»، اسفندماه امسال به همت گروه‌های مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه گیلان برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، سعید رهسپار، مدیر ر...
دومین کنفرانس بین‌المللی «بازشناسی الگو و تحلیل تصویر ایران»، اسفندماه امسال به همت گروه‌های مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه گیلان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، سعید رهسپار، مدیر روابط عمومی دانشگاه گیلان گفت: این کنفرانس با هدف گسترش دانش در موضوعات مرتبط و ایجاد محیطی علمی و فنی جهت ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی، تبادل اطلاعات و همچنین تشویق محققان است.
وی افزود: تمام پژوهشگران، صاحبنظران، متخصصان و علاقه‌مندان که در موضوعات مرتبط به محورهای مورد نظر در کنفرانس فعالیت دارند، می‌توانند مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی است، به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.
رهسپار، تحلیل و بازشناسی الگو، تحلیل و فهم تصویر، یادگیری ماشین و یادگیری تقویتی، روش‌های استخراج، انتخاب و بهبود ویژگی‌ها، تحلیل تصاویر سه بعدی، استخراج ویژگی‌های سه بعدی و بازشناسی الگوی سه بعدی، بازشناسی الگو در بیوانفورماتیک و محاسبات بیولوژیک، بازشناسی الگو و تحلیل تصویر در بیومتریک، را از جمله برخی از محورهای این کنفرانس بیان کرد.
وی با بیان اینکه علاقمندان تا نیمه مهرماه فرصت دارند مقالات خود را ارسال کنند، گفت: 20 و 21 اسفند ماه زمان برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی بازشناسی الگو و تحلیل تصویر ایران در دانشگاه گیلان است.