دومین کنفرانس بین المللی اکولوژی سیمای سرزمین آبان ماه دردانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود

۲۲ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۲ کد : ۱۰۱۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۰
دومین کنفرانس بین المللی اکولوژی سیمای سرزمین 5 و 6 آبان ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.به گزارش روابط  عمومی وزارت علوم ، دبیر اجرایی این کنفرانس با اعلام  این خ...
دومین کنفرانس بین المللی اکولوژی سیمای سرزمین 5 و 6 آبان ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
به گزارش روابط  عمومی وزارت علوم ، دبیر اجرایی این کنفرانس با اعلام  این خبر گفت: معرفی و توسعه‌ روش‌ها و دستاوردهای جدید در علم اکولوژی سیمای سرزمین و ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل نظر میان پژوهشگران، متخصصان، دانشجویان و فعالان در عرصه منابع طبیعی با رویکرد سیمای سرزمین از جمله اهداف برگزاری این رویداد علمی است.
دکتر علی لطفی، تنوع زیستی و حفاظت در مقیاس سیمای سرزمین، تغییرکاربری اراضی، ارزیابی و مدیریت سیمای سرزمین، اقتصاد، سیاست گذاری، مسائل اجتماعی، حقوقی، مشارکت های مردمی در مدیریت پایدار سیمای سرزمین و تغییرات اقلیمی و نقش آن بر ساختار و عملکرد اکوسیستم ها را از جمله محورهای علمی این کنفرانس عنوان کرد.
وی افزود: طراحی محیط زیست و به سازی منظر و فضای سبز متناسب با تغییرات اقلیمی، مدیریت و پایش آلودگی های زیست محیطی در مقیاس سیمای سرزمین، مدیریت اکوسیستم‌های نیمه طبیعی و شهری با تأکید بر اصول اکولوژی سیمای سرزمین و کاربرد فنون سنجش از دور و GIS در مدیریت و پایش سیمای سرزمین، دیگر محورهای علمی دومین کنفرانس بین المللی اکولوژی سیمای سرزمین است.
عضو هیئت علمی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان، برگزاری کارگاه های تخصصی در زمینه اکولوژی سیمای سرزمین با حضور استادان برجسته از دانشگاه‌ های معتبر دنیا را مهم ترین بخش جنبی این رویداد علمی بین المللی عنوان کرد.
دکترلطفی با اشاره به زمان برگزاری دومین کنفرانس بین المللی اکولوژی سیمای سرزمین، گفت: آخرین زمان پذیرش مقالات در این کنفرانس، 20 مردادماه سال جاری است و ثبت نام در کنفرانس نیز تا 15 مهرماه ادامه خواهد یافت.
گفتنی است علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و نیز ارسال مقاله و یا ثبت نام در این کنفرانس می توانند به نشانی اینترنتی
 http://www.ialeconf-iut.ir مراجعه کنند.