دومین نشست شورای روابط عمومی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری منطقه 4 کشور در دانشگاه قم برگزار شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۰۹:۲۸ کد : ۱۰۱۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۱
دومین نشست شورای روابط عمومی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری منطقه 4 کشور با موضوع "روابط عمومی فرصت ها و تهدیدات در فضای مجازی" در دانشگاه قم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درابتدای ای...
دومین نشست شورای روابط عمومی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری منطقه 4 کشور با موضوع "روابط عمومی فرصت ها و تهدیدات در فضای مجازی" در دانشگاه قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درابتدای این نشست طباطبایی مدیر کل روابط عمومی و بین الملل استانداری قم، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و خیر مقدم به مدیران حاضر در جلسه به برخی از اقدامات استانداری در حمایت از فعالیت های پژوهشی و فناوری مراکز اشاره کرد.
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بر ایجاد زمینه مناسب در دانشگاه‌ها جهت مشارکت پرشور در انتخابات تاکید کرد.
در ادامه نشست کارگاه آموزشی با عنوان روابط عمومی و فضای مجازی برگزار و سپس جلسه هم‌اندیشی مدیران با موضوع فرصت ها و تهدیدات فضای مجازی در محیط های فرهنگی و علمی و بررسی بسترهای قانونی و فنی، جهت مدیریت صحیح فضاهای مجازی بویژه کانال‌های تلگرامی پر مخاطب در عرصه اطلاع رسانی غیر رسمی برگزار شد.
گفتنی است بر اساس تقسیم بندی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، منطقه 4 شامل دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری استان های قم، قزوین، همدان و مرکزی می باشد که هم اکنون دبیرخانه آن در دانشگاه قم مستقر است.