دومین مسابقات ملی رنگ همانندی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

۲۸ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۳ کد : ۱۰۱۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۶۳
دومین دوره مسابقات ملی رنگ همانندی با حضور تیم‌های دانشجویی مهرماه سال 93 دردانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این رقابت‌ها که به همت انجمن علمی ودانشجویی دانش...
دومین دوره مسابقات ملی رنگ همانندی با حضور تیم‌های دانشجویی مهرماه سال 93 دردانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این رقابت‌ها که به همت انجمن علمی ودانشجویی دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگان از دانشگاه‌های سراسر کشور در قالب تیم‌های سه‌‎ نفره طی دو مرحله با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
در مرحله اول، دانشجویان با استفاده از سعی و خطا و مهارت‌های چشمی در زمینه رنگ همانندی بصری(visual) به رقابت خواهندپرداخت و در مرحله دوم با استفاده از فیزیک رنگ محاسباتی به انجام رنگ همانندی محاسباتی اقدام خواهند کرد.
کمیته علمی دومین دوره از این مسابقات متشکل از متخصصان حوزه فیزیک رنگ کشور از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی اصفهان، گیلان و موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش می‌باشد.
گفتنی است دانشجویان تا آخر شهریور‌ ماه برای ثبت نام در دومین دوره مسابقات ملی رنگ همانندی دانشگاه صنعتی امیرکبیر فرصت دارند.
علاقه‌مندان جهت اطلاع از جزئیات بیشتر در خصوص این مسابقات و انجام ثبت نام به صورت آنلاین می‌توانند به پایگاه اینترنتی مسابقات به نشانی http://www.colormatchcomp.ir مراجعه کنند.